24 Oct

Дорога, гроші і піар — за рахунок держави. Це все в Івано-Франківську (відео)

Дорога, гроші і піар — за рахунок держави. Це все в Івано-Франківську. Хто хоче заробити політичні бонуси напередодні виборів — показали в сюжеті кореспондентів каналу Інтер.

Naberezhna-narada-doroga-tehnika-remont_9828-890x395.jpg.pagespeed.ce.wkZN1i7BLm

Це — вулиця Набережна, околиця Івано-Франківська.  Тут не дорога, а суцільні ями. Ще в липні в місцевому управлінні капітального будівництва вирішили провести тендер — на ремонт дорожнього полотна. Виділили 35 мільйонів гривень.

«Виділені кошти консолідовано з міського бюджету, з обласного. Тобто, ремонт Набережної відбувається виключно за кошти громади міста та області. А не чиїсь особисто», — говорить міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

Виграє тендер якась фірма «ПБС» — бізнесмена і народного депутата Олександра Шевченко. Зараз він знову йде до Верховної ради. З ремонтом тягнули — до початку виборів. Це чистої води піар, впевнені місцеві мешканці.

“Для того, щоб використовувати цей ремонт доріг, скажімо, з адмінресурсом — на цьому піариться кандидат до Верховної Ради, який, як ми розуміємо, є представником групи «Приват», яку одночасно представляє і наш голова ОДА. Фактично, ми це називаємо використанням адмінресурсу з метою власного піару “, — каже житель Івано-Франківська Тарас Боднар.

Дощ, сльота і болото — не перешкода ремонту. Асфальт тут укладають — прямо в калюжі.

«Ремонт не можна робити в таку погоду, але робити треба! Бо нам набридло вже», — впевнені городяни.

Окрім можливості попіаритися на ремонті дороги — у наявності і відмивання державних грошей. Адже при виконанні робіт — технологію поміняли: замість 15-сантиметрового шару крупнозернистого бітуму — буде лише 8-сантиметровий. Така дорога протримається, максимум, рік.

«Повинен стояти стенд, що дорога виконується за кошти бюджету. Повинно бути людям показано, що тендер виграла така-то фірма, яка запропонувала наступні технології. До виборів дуже хочеться показати, а я дуже переживаю, який буде результат після виборів», — говорить самовисуванець Петро Шкутяк.

Яким буде результат цього затіяного заради самопіару псевдоремонту дороги і чи залишиться безкарним розкрадання державних коштів — ми побачимо. І після виборів теж.

Тетяна Петренко, Владислав Тетерів, Подробиці, телеканал «Інтер».

 

Джерело статті: Галка

7ads6x98y

Get Widget